21.6.12

Школа тренерів - 2014

Учасник Школи отримає базові універсальні знання з тренінгових технологій, а також особистий досвід проведення тренінгів під супервізією досвідчених тренерів.

Головний результат школи - це розуміння суті тренінгової роботи: як, чому і що там відбувається, і як організувати сам цей процес.

Тож після школи ви зможете: розробляти власні тренінгові программи, організовувати та проводити тренінги широкої направленності, а саме: навичкові (soft skils), особистістного розвитку, соціальної направленності, бізнес тренінги.

Для кого:
Учасниками проекту можуть бути усі, хто хочуть навчитись проводити тренінги. Зокрема:
Активісти третього сектора: члени громадських організацій, органів студентського самоврядування, які готові навчати інших.
Студенти, особливо факультетів психології, соціології, соціальної роботи, педагогічних спеціальностей які розуміють, що для успішного працевлаштування університетської освіти недостатньо.
- Вчителі, психологи, працівники соціальної служби,  які хочуть підвищити кваліфікацію і здобути нову професію.
Люди, які не відносяться до жодної з категорій, але прагнуть розвитку і хочуть стати тренерами:)
Вікові обмеження для учасників: 18-30 років.

Вартість участі:
Вартість участі включає навчання, роздаткові матеріали, проживання на базі (7 днів), триразове харчування.
1500 грн для студентів денної форми навчання;
1700 грн для всіх інших.

Коли:
21-27 липня 2014 року

Де:
У мальовничому куточку Закарпаття (с. Гукливий, Воловецький район) знаходиться Готель «НАТАЛІЯ» (фото).

Історія проекту:
2008 рік - Артем Михайлюк і Юра Кравченко засновують проект "Школа молодих соціальних тренерів», який проходить у серпні в Севастополі. Головні тренери: Юра Кравченко і Зумрад Азімова. Організатори: СІМ і Молодіжний соціально-психологічний центр «Псі-Поліс» (Черкаси). Координатори - Артем Михайлюк і Микита Полатайко.


2009 рік – проект трансформується у «Севастопольську школу тренерів», проходить так само у серпні в Севастополі. Майстер-тренери: Юра Кравченко, Зумард Азімова та Денис Дубравін. Організатори: СІМ і Молодіжний соціально-психологічний центр «Псі-Поліс» (Черкаси). Координатор – Гала Качур, куратор –Артем Михайлюк.

2010 рік – проект переїжджає в Одесу і знову змінює назву. Тепер він називається «Всеукраїнська літня школа молодіжних тренерів». Головні тренери – Юра Кравченко та Зумрад Азімова. Організатори: СІМ і Молодіжний соціально-психологічний центр «Псі-Поліс» (Черкаси). Координатор – Олексій Чорний.

2011 рік – Олексій Чорний та Олександр Корнієнко засновують проект «Літня школа тренерів», який проводиться на основі досвіду та в традицій минулорічних шкіл. Організатори: СІМ та Інститут розвитку особистості. Головні тренери та координатори – Олексій Чорний та Олександр Корнієнко.

2012 рік – Ольга Іванова та Артем Рижак стають координаторами проекту «Літня школа тренерів», який проводиться на основі досвіду та традицій минулорічних шкіл, до Школи додався Фестиваль тренерів, який об’єднав декілька поколінь тренерів біля фліпчарту та нічного багаття. Організатори: СІМ. Головні тренери – Олексій Чорний та Олександр Корнієнко.

За 5 років в проекті взяло участь близько 100 молодих людей. Більше 30 – стали тренерами, психологами-консультантами, практикують у бізнесі та соціальному тренерстві.

Загалом, випускники шкіл провели більше 20 000 тренінгових годин в Україні, Росії, Туреччині, Таїланді.

У 2009 році проект «Севастопольска школа тренерів» отримала нагороду як «Кращий молодіжний тренерський проект року», а Олександр Корнієнко – титул «Кращий молодий тренер року».